Drongov — елітне взуття

Наші телефони:

  • +38 (067) 577 31 95
  • +38 (093) 523 62 92

Виробник гарантує відповідність взуття вимогам стандарту при дотриманні умов експлуатації, транспортування та зберігання.

Взуття повинне зберігатися у складських приміщеннях при температурі не нижче +14С і не вище +25С та відносній вологості 50-80%. Взуття має бути захищене від потрапляння прямих сонячних променів, від впливу парів газів та хімічних речовин.

При купівлі та експлуатації взуття необхідно дотримуватися таких умов:

— правильно підбирати взуття за розміром стопи;

— стопа у взутті не повинна бути стиснутою;

— взуття має бути правильно підібране відповідною повнотою. У разі невідповідності розміру взуття та розміру Вашої ноги може виникнути низка проблем: змінюється форма виробу, розходяться шви, лопається шкіра тощо. Не можна сушити взуття на нагрівальних поверхнях (батареях парового опалення та ін.). Мокре взуття слід сушити за кімнатної температури. У мокре взуття при сушінні вставляють спеціальні пристрої для збереження форми.

— забруднення з поверхні взуття видаляють за допомогою вологої м’якої тканини. Чищення взуття з лицьової хромової шкіри роблять із застосуванням взуттєвого крему, а із замші — спеціальною щіткою.

Гарантійний термін носіння взуття з підошвою з пористої гуми, поліуретану становить 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

Практичні поради.

Взуючись, використовуйте спеціальний ріжок для взуття, тоді шов на п’яті не розійдеться, виріб не втратить свого первісного вигляду. Не використовуйте одну пару взуття щодня, дайте виробу відпочити, висохнути та набути своєї первісної форми.